26.6.2014 – ZMČ: Hodinka před prázdninami

Co vyšlo najevo:

1) v Radě MČ už nejsou žádné velké strany: Žádná ze 6 stran nebo uskupení (ANO, ČSSD, Desítka pro domácí, Nezávislí, ODS, Zelení – uvedeno abecedně) si nemyslí, že se jim vyplatí, aby se volilo ve více obvodech. Naopak TOP09, reprezentovaná pouze předsedou Narovcem, protože 7 dalších zastupitelů nedorazilo, by se 4 okrsky líbily…
2) Starosta Zoufalík i po roce ve funci těžce bojuje s jednacím řádem a jakmile se neschvaluje usnesení přesně tak, jak bylo původně navrženo, nastane zmatek.
3) Rekonstrukce Moskevské bude MČ stát (nejméně) 166 milionů!
4) Těsně před koncem roku nebo začátkem roku příštího se můžeme těšit na ​zelený ostrov na Průběžné a mostek přes Botič.

5) Místostarostka Kleslová nemá žádný podíl na akci Seniorská veselá olympiáda nebo její propagaci. Za vše může najatá agentura, jak vysvětlil osobně ředitel Praha 10 Majetková a.s., která spravuje Gutovku.

6) Milan Richter se konečně dočkal potlesku od nikým nevolených občanů – jako lev se pral, pere a bude prát  za zelené Trojmezí.
7) Před prázdninami se projednává jen to, co hoří. To, že podle staršího usnesení má být projednáno ještě něco (zpráva o hospodaření MČ k 30.3.) nebo že došlo k podstatnému negativnímu vývoji v největším prušvihu Prahy 10 – Key Investments není podstatné a prostě se odloží.
8) Starosta Zoufalík zase tvořil dějiny. Jak tlustá asi bude letošní kronika?
Záznam z jednání je na http://youtu.be/DVqi8aXWPh8.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>