Desítkoví dobrovolníci – cena Křesadlo a Gratias Tibi

V o.s. Zaostřeno na Desítku nejsme jen ostří. Umíme se i radovat – třeba z dobrovolnického angažmá každého, kdo věnuje svůj čas a energii společnému dobrému dílu. Proto gratulujeme Tomáši Kloučkovi za ocenění a ostatním z Prahy 10 za nominace. Pokud máte někdo chuť se podílet, určitě si najdete svou parketu. A s ní taky spoustu přátel – jako my!

Cena Křesadlo 2013 Tomáši Kloučkovi z Malešic

Na sklonku loňského roku byl nominován a v březnu toho letošního roku oceněn dobrovolnickou cenou Křesadlo 2013 Tomáš Klouček z 01/14 ZO ČSOP „Natura, quo vadis?„. Jak sám oceněný říká, cenu vnímá jako ocenění všech členů organizace, kteří se podílejí na její činnosti.

Ocenění všechny potěšilo o to víc, že přišlo jako potvrzení známky kvality aktivit v době oslav 25. narozenin našeho oddílu Ginkgo a otevření malešické naučné stezky sv. Josefa, které jsou vlajkovými loděmi činnosti sdružení na Praze 10.
Plán akcí a více informací naleznete zde.

Nominace na cenu Gratias Tibi
Malešičtí se účastní i soutěže o ocenění dobrovolníků do 30 let, kterou nově vyhlašuje Člověk v tísni, partnerem mu je např. Nadace VIA či Fond Otakara Motejla, donátoři a podporovatelé mnoha sdružení (včetně Zaostřeno na Desítku).Nominované projekty naleznete zde, za Prahu 10 vyjmenujme nominované:

Překvapuje vás, kolik se toho na Desítce děje? Tohle je jen malá ochutnávka! Máte-li chuť, přidejte se! Doporučujem taktéž kalendář akcí na www.prahadeset.cz.

6.5.2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>