Dobře utajená aukce

Probíhají prodeje městského majetku. Má-li město získat co nejvíc peněz (což je deklarovaný cíl), muselo by se o aukcích krásných vil nejprve dovědět víc lidí. Nebo byste i vy  prodej krásného domu se zahradou v centru Prahy propagovali aukci jen na tomto serveru firmy Gladys a serveru portalaukci.cz?  Níže text od jeho bývalé obyvatelky, titulky jsou redakční.

vila
(Ne)možnost koupě
Naše devítičlenná rodina žila dlouhá léta pohromadě v tzv viladomě Nad vodovodem 23. Poslední doba byla krušná, Snažili jsme se ze všech sil, abychom dostáli všem požadavkům obce a mohli dům koupit a zůstali v něm jako rodina spolu. Nepovedlo se. Nyní se dům prodává v aukci. Bylo o tom rozhodnuto na minulém zastupitelstvu.

Nesrovnalosti v aukci
Že aukci provede firma Gladys, jsem se dozvěděla od technika správní firmy, termín nebyl znám a proto jsem sledovala stránky této firmy sídlící v ulici V Olšinách. Koncem června byla aukce na portálu zveřejněna. V záhlaví byla adresa s jiným číslem popisným i orientačním a v přiložené mapce opět jiná nesouhlasná čísla. Po mém upozornění toto bylo napraveno.

Povinné prohlídky v rychlém sledu, pak dražba
První prohlídka byla již 2/7 a následuje další 18/7, prohlídky jsou pro uchazeče povinné. Dražit se začně od 1. do 4.8. Léto budiž pochváleno.

Propagace nulová, dům nádherný
Možná jsem cosi přehlédla, ale anotaci na prodej, není na žádném z velkých realitních serveru, tak jak se dřívější aukce prezentovaly– kupř. na Sreality.cz, tato výhodná koupě visí pouze na gladys.cz a na portalaukci.cz. Přitom jde o zajímavou investiční příležitost, kdy se za cenu bytu nabízí nezastavěný rohový pozemek v širším centru města 1043 m2, dvojgaráž a dům po rekonstrukci se 4mi byty a moznou vestavbou v základní ceně 8 418 190 ,- Kč.

Pomůžu městské části
Je mi líto, že soutěžících bude málo a tak městské části přispěji svým časem a inzerát na Sreality podám sama. Záleží mi přece na tom, aby moje obec svůj majetek neprodala lacino.

Pavlína Feuersteinová, 7. 7. 2014

https://www.gladys.cz/detail/592/aukce-vily-na-praze-10.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>