Newsletter

Vážení sousedé, milí obyvatelé „Desítky“ a další příznivci naší městské části. Zajímá Vás aktuální dění na Praze 10? Hledáte alternativu k informacím z naší radnice? Není Vám lhostejné, co se děje ve Vašem sousedství? Právě pro Vás pravidelně píšeme náš newsletter.

Archiv starších zpravodajů naleznete na této stránce (v pdf).


Proč newsletter vydáváme?

1) Jde nám o lepší život na Praze 10. Jsme tu doma. Velmi silně vnímáme, že se věci zlepšují, když na nich záleží víc lidem. Našim sousedům a známým však často zoufale chybí informace. Bez nich se s městskou částí těžko mohou identifikovat a připadat si, že se tu můžou zapojit do různých úrovní rozhodování a třeba i přispět svým dílem zájmu a práce.

2) Chceme přispět k tomu, aby občané, kteří se zajímají, měli co nejsnazší přístup k informacím. Je to výhodné i pro úřad – leckdy se nedaří dostat např. různé pozvánky k veřejnosti cíleně a včas, v novinách Prahy 10 bohužel nebývají ani termíny zastupitelstva (i když jsou známé dostatečně předem).

3) Zajímá nás, jaké důsledky budou různá rozhodnutí mít pro   veřejnost, a to i v horizontu několika volebních období. Proto vnímáme jako velmi důležitou práci úřadu – státní správy i samosprávy – a správné nastavení dlouhodobých koncepcí a strategií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hlídací pes Prahy 10