vlasta10_672

Otevřený klub koalice VLASTA. Přijďte!

Vážení příznivci dobrého dění na Praze 10,

před více než rokem jsme díky Vám všem zasedli v osmi zastupitelských křeslech Prahy 10. Získali jsme spoustu cenných zkušeností, ale reálný politický provoz se zas tak neliší od toho, co jsme čekali. I z opozice se dají věci měnit k lepšímu. Je k tomu ale třeba tvrdě pracovat, vyhledávat informace, přesvědčovat, argumentovat a mít trochu štěstí. A protože fungujeme jako skvělý tým, na další měsíce a roky hájení veřejného zájmu se těšíme, ať už současná jednání dopadnou jakkoliv.

V tomto novém zpravodaji koalice Vlasta přinášíme pozvánku na setkání s námi a následující témata:

Zastupitelstvo 14.1.2016 proběhlo bez starostky, ale v zájmu obce

Po našem mnohaměsíčním tlaku se rozpadl slepenec pěti stran vedený Radmilou Klesovou, díky čemuž se lednové zastupitelstvo paradoxně poprvé od voleb mohlo plně soustředit na záležitosti obce a běžnou agendu, nikoli na přetahovanou o moc. Aktuální vyjednávání i podrobnosti týkající se dění na zastupitelstvu komentujeme v tomto článku.

Ohlédnutí za naší prací v roce 2015

Díky Vám všem se nám podařilo vybrat 120 000 Kč a vydat jarní a podzimní Vlastní noviny, oboje v nákladu 45 000 výtisků. Podívejte se sami. Naši práci na jednáních zastupitelstva, výborech a komisích najdete zaznamenanou v článcích na webu Vlasta10.cz. O aktuálním dění jsme informovali a stále informujeme na veřejně dostupném profilu na Facebooku. Videozáznamy z diskuzí, jichž jsme se účastnili, naleznete mj. na PrahaDeset.cz.

Horský hotel: dál usilujeme o nápravu

Podali jsme zdokumentované trestní oznámení. Informovali jsme všechny zastupitele o skutečném stavu horského hotelu. Více řeknou výmluvné fotografie. Žádáme o další externí odbornou kontrolu zaměřenou především na bezpečnost dětí, jež do daného objektu jezdí na lyžařské výcviky a školy v přírodě.

Přijďte za námi, už tento čtvrtek!

Máte k naší práci připomínky, komentáře, podněty? Ozvěte se nám anebo přijďte tento čtvrtek 21.1. na setkání s námi! Po diskuzi na téma Developer a komunita v Domě čtení budeme od 20:30 pokračovat v blízkém hostinci Červený trpaslík, Gutova 17, kam jste srdečně zváni na poradu, co dál. Jen prosíme: dejte nám vědět, kvůli počtu míst.

Za celý klub zastupitelů koalice VLASTA Vás zdraví
Renata Chmelová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>